Přístupové systémy na čipy - 13,56Mhz - NFC - Otevírej mobilem

Elektronické přístupové systémy Přístupový systém Otevírej mobilem (Patron Pro / Golem III) lze kompletně programovat a spravovat mobilním telefonem. Snadná aktualizace uživatelské databáze se potvrdí pouze krátkým přiložením telefonu ke čtečce. Není třeba přenášení notebooku ani rozebírání řídící jednotky, všechny změny se jednoduše přenesou vzduchem přímo do systému. Maximální jednoduchost programování motivuje správce objektu k tomu, aby udržoval databázi systému vždy aktuální. Do systému lze zařadit až 900 uživatelů a neomezený počet dveří. Systém nabízí možnost vytvoření různých skupin uživatelů s různými přístupovými právy. Systém má paměť na posledních 1000 průchodů pro každou čtečku.

Využití identifikačních médií řady Mifare (Kreditní karty, Opencard atd.). Bezkontaktní čipy Mifare Ultralight a DESFire jsou nesrovnatelně bezpečnější po stránce kopírovatelnosti oproti běžně využívaným médiím standardu E/M (Emarine). Čipy Mifare DESFire podporují šifrovanou komunikaci (zápis identifikátoru do zabezpečené části karty), čímž se možnost kopírování zcela vyloučí. Nabízíme bezkontaktní přístupová média ve formě klíčenek a karet, na vyžádání dokážeme zajistit i další formy (náramky, nálepky, připínací placky atp.).

Přístupové systémy na čipy - síťové řešení

Elektronické přístupové systémyElektronické přístupové systémy se staly stále běžnější součástí bytových domů. Jejich hlavním úkolem je zamezit vstupu do objektu nežádoucím osobám. Systém APS českého výrobce TECHFASS s.r.o. umožňuje sestavit systém ze čteček, které se centrálně programují pomocí PC. Každá čtečka funguje jako samostatná jednotka vyhodnocující oprávnění ke každému jenotlivému vstupu. čip
Obslužný software je dodáván zdarma a umožňuje správci systému pružně reagovat na požadavky obyvatel domu, či vyřazení ztracených nebo nevrácených čipů ze systému. Podružnou výhodou systému je prodloužení životnosti zámkových vložek, jelikož odemykání probíhá elektricky.

NAŠE PRODUKTY
2021 | Ondřej a Vratislav Keprt, K-PORTE | +420 603417684| +420 736646860 | ondrej.keprt@k-porte.cz